Tajlandia birma wycieczki, znajdę online ?

Tajlandia birma wycieczki, znajdę online ?

Jak ktoś odwiedzał Pukhet, to pytanie, czy warto? Jak coś to na jakiej wyspie egzotycznej w Tajlandii można spędzić spokojnie urlop? Z góry dzięki za każdą informację.

Lechu-3-5-1

Posty: 1

 
Jak macie zamiar skorzystać ze słonecznych wakacji z biurem, to tylko tutaj http://thailand-trips.pl. Cennik jest okej, a planujesz harmonogram samodzielnie, więc można pokombinować. Tu jest naprawdę okej.

serwus45

Posty: 6

 
Polecam zdecydować się na tajskie wakacje. Jak macie doświadczenie w nurkowaniu to z całą pewnością będą to wasze niezapomniane safari w azji wakacje. Nie sądzę byście żałowali. Zdecydowanie lepiej jednak poszukać jakiegoś sprawdzonego organizatora niż działać na własną rękę.

Rimano

Posty: 24

 
Piękna Azja nieodkryta :( Mam obawy co do indywidualnych wakacji, chyba jednakże zdecyduję się na biuro. Fajnie byłoby gdyby jednakże nie narzucało ofert, bowiem w ten sposób braknie mi pieniędzy, żeby się wypłacić.

andrzej99

Posty: 5

 
Świetna sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odnaleźć na własną rękę coś taniej. Może się mylę, lecz przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

Gucio

Posty: 17

 
Też szukam oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za dużo mam do stracenia :) Oczywiście nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

labuh

Posty: 5

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być bez wątpienia pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, jakie samemu sobie planujemy. Osobom, jakie pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, jakie mają elastyczną ofertę.

CHatka-eKo

Posty: 7

 
Będąc w Tajlandii na własną rękę jak dla nas kiepska sprawa z transportem, dlatego wybraliśmy agencję, która udostępniła nam auto z kierowcą. Tak czy siak płacisz, a w ten sposób mieliśmy naprawdę niczym nieograniczone możliwości zwiedzania tego, co chcieliśmy. Według mnie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

GGregbard

Posty: 6

 
O oszczędnościach na podróżach do Azji można mówić wtedy, jak już ogarniasz ten region i wiesz z czym to się je. Jadąc pierwszy raz polecam wybrać wycieczki do Azji indywidualnie skrojone, które organizowane są przez tamtejsze agencje turystyczne. Dużo taniej niż z biurem. Poznasz hotele, miejsca i później można rzeczywiście jechać na własną rękę.

dorotka55

Posty: 16

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość znana najniezwyklej utkwiła w pamięci. Nie ulega wątpliwości przede wszystkim z powodu krajobrazu, natomiast też gościnności :)

inhuman

Posty: 25