nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

nauka jazdy w Skawinie, polecicie ?

Planuję zapisanie się na kurs prawa jazdy w Wieliczce. Może polecacie jakąś konkretną szkołę. Chciałabym mieć pewność, że korzystam z usług profesjonalistów.

Boss

Posty: 1

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najważniejsze były opinie i rozmowa. Dzięki temu dziś jestem samodzielnym kierowcą.

Lupusx

Posty: 4

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 zł? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, jaka ma zdecydowanie dobre opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm rzeczywiście nie ma kłopotów.

dostacTP

Posty: 4

 
Poszukaj szkoły prawa jazdy w Krakowie, gdzie jak płacisz z góry jest taniej. W sumie w wielu jest taka możliwość. Ja płaciłam w dwóch ratach, więc nie objęła mnie promocja :) Ale parę złotych można zaoszczędzić. Poza tym dość często szkoły robią jakieś promocje, więc warto dokładnie poszukać, nie bazować na jednym czy dwóch adresach.

BenK000

Posty: 12

 
Jak potrzebujesz ekspresowej szkoły jazdy w Wieliczce, to myślę, że na dzień dobry musisz liczyć się z kwotą 2000 pln. Dokładnie nie wiem, lecz teraz już chyba normalnie nie schodzą poniżej 1300. Musiałbyś być jednakże pewien, że to dobra szkoła i potrafią uczyć szybciej. Osobiście wolałem zwykły tryb.

345_14

Posty: 6

 
Raduję się, że zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce http://wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera bardzo dobra, a teoria i praktyka prosto przepracowana :)

Czesio

Posty: 3

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

tasdefleja

Posty: 15

 
Rozsądne podejście. Gdy ja wybierałam naukę jazdy w Wieliczce też nie kierowałam się ceną. Kurs kosztuje i trzeba się z tym liczyć. Dla mnie najistotniejsze były opinie i rozmowa. Dzięki temu dzisiaj jestem samodzielnym kierowcą.

Kitas

Posty: 4