Grille ogrodowe, dobry sklep ?

Grille ogrodowe, dobry sklep ?

Potrzebuję do ogrodu plandekę ochronną. W marketach jest drogo, może macie rozeznanie gdzie można coś takiego dostać w jakiejś niższej cenie. Bardzo dziękuję za pomoc.

Gerda

Posty: 9

 
To miło, iż można gdzieś parę groszy zaoszczędzić. Miałam zakupić właśnie agrowłókninę do ściółkowania, tu jest taniej. U mnie w mieście nie ma takiej hurtowni, więc chyba zacznę bardziej cenić możliwości internetowe :) Jakoś zawsze nie podchodziłam z entuzjazmem do takich zakupów:)

magic17

Posty: 22

 
A przy okazji można dokupić sobie resztę akcesoriów. Mocne mają rękawiczki ochronne, w bardzo dobrej cenie. Ogólnie można zaopatrzyć się w naprawdę potrzebne rzeczy, ale nie tylko do ogrodu. Na mnie przyszedł też czas, by zmienić stary grill ;-)

Yuri20

Posty: 5

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Ale grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

Lalka

Posty: 9

 
Polecam agrowłókninę. Moje uprawy zawsze okrywam na początku wiosny, dzięki temu nic im nie szkodzi, żadne przymrozki, deszcze, wiatry itd. Nadaje się też do ściółkowania.

Lupusx

Posty: 8

 
Jak potrzebujesz siewnika ręcznego to może tutaj http://domogrod24.com/pl/c/Siewniki-i-opielacze/263. Kilka razy u nich się zaopatrywałem, więc wiem, że to dobra oferta.

gregcie@

Posty: 15

 
Popieram, że agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

Damiano

Posty: 8