OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

No witam, mam pytanie odnośnie porównywarek OC/AC. Z jakich korzystacie? Gdzie mają dużo ofert i rzeczywiście można szybko dobrać sobie tę optymalną? Niektóre porównywarki biorą pod uwagę maks 10 różnych polis, to moim zdaniem dość mało.

quios

Posty: 1

 
Mi się pofarciło na stronie najtaniejuagenta.pl z ubezpieczeniem. Znaleźli mi dość tani pakiet OC i AC. Jakbym miał tak szukać po kolei u różnych ubezpieczycieli to coś czuję, że zdecydowałbym się na drugą firmę, albo trzecią, bo na dłuższe poszukiwania i porównania nie miałbym nerwów. W porównywarce jest o tyle fajnie, że wystarczy raz formularz wypełnić i od razu podstawia się po różne firmy, ogromna oszczędność czasu.

doprzodu67

Posty: 4

 
Nie ma innej opcji jak szukanie OC przez porównywarki moim zdaniem. Jedno wypełnienie formularzy i dostęp do kilkudziesięciu różnych ofert. Można to robić na piechotę, ale nie znam osoby która miałaby dostatecznie dużo czasu i nerwy do tego.

Dragon

Posty: 6

 
Przejrzej sobie może oferty na najtaniejuagenta.pl. Wystarczy wypełnić jeden formularz żeby sobie zestawić składki w różnych towarzystwach. Rok temu to szukałem trochę w ciemno polisy i powiem szczerze że mocno przepłacałem. Teraz już bardziej systemowo do tematu podszedłem i jestem 2 stówki do przodu względem tego co miałem u poprzedniej firmy. Także naprawdę różnice między ubezpieczycielami są spore.

renia00

Posty: 3

 
Nie ma co się przede wszystkim śpieszyć z wyborem polisy. Warto sobie drobiazgowo przejrzeć warunki u poszczególnych towarzystw bo naprawdę potrafią się sporo różnić.

Black_Riot

Posty: 10

 
Dobre zestawienia przygotowuje serwis najtaniejuagenta.pl. Wszystko jest przejrzyste czytelne, a jak chciałam o parę rzeczy dopytać to dostałam szybką odpowiedź przez telefon. Samą polisę można było online kupić, ale wolałam temat zamknąć telefonicznie, mam większy spokój jak z kimś rozmawiam, niż jak sobie wyklikam i zatwierdzę ;) Jestem chyba starej daty, kontakt z drugą osobą daje mi większą pewność, że kupiłam dokładnie tę polisę którą chciałam.

Hoteowo24h

Posty: 5