Zdjęcia ślubne sopot, polecicie ?

Zdjęcia ślubne sopot, polecicie ?

W planach ślub :D, więc szukamy kogoś sprawdzonego od fotografii ślubnej z Gdyni. Mamy pomysł na reportaż, więc szukamy kogoś elastycznego. Jak coś, dajcie znać. Wiadomo jak jest z terminami ;)

89ostry89

Posty: 2

 
Ciekawe zdjęcia ślubne w Gdyni robią w formie reportażu ślubnego. Wyborny pomysł. Najpiękniejsze momenty od przygotowań, ceremonię, po wesele. Znajoma pokazywała :D

francoo_00

Posty: 2

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki troszkę skakany, natomiast właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego naturalnie jesteśmy niezwykle wdzięczni i zadowoleni. To prawda, że morze doskonale nadaje się na tło sesji plenerowej.

Laleczka

Posty: 5

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, lecz o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można odnaleźć multum propozycji. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę uprzednio mieć wszystko dograne, lecz jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

nikolusw

Posty: 16

 
Też mamy cel zamówić taki reportaż, albowiem to świetna pamiątka. Jednakże na razie też szukamy kogoś konkretnego od zdjęć ślubnych w Gdańsku. Chyba dojeżdżają nieco dalej? Mam taką nadzieję, albowiem w trójmieście trudno o wolne terminy :( Zwłaszcza na czerwiec i lipiec. Polecacie kogoś może?

21gregorek

Posty: 12

 
Doskonały fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Doskonale zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się oczywiście wcześniej.

StaryChemik

Posty: 10

 
Zamiast nadmorskiego krajobrazu polecacie jeszcze jakiś na plener? Znacie ciekawe miejsca? Jak to jest, czy fotograf ślubny poleca coś szczególnego? Mamy pomysł na Gdynię, natomiast to chyba zbyt sławne.

codePerformance

Posty: 5

 
Mieliśmy sesję plenerową nad naszym wspaniałym morzem. Polecam każdemu, bo zdjęcia ślubne w Sopocie wychodzą najpiękniejsze. To prawda, że trzeba trafić na dobrego fotografa, który będzie ten region miał w małym palcu, ale to miejsce jest naprawdę magiczne. Koniecznie weźcie je pod uwagę.

pawel253

Posty: 9