Rejestratory car, gdzie kupić ?

Rejestratory car, gdzie kupić ?

Czy jest tu ktoś kto jest w stanie wytłumaczyć mi różnicę pomiędzy tunerem naziemnym a cyfrowym? Pytam gdyż nie wiem który najlepiej wybrać.

Winect56

Posty: 3

 
Osobiście nie posiadam tunera naziemnego natomiast mój kolega ostatnio takowy nabył i muszę przyznać, iż jest to naprawdę bardzo przydatne urządzenie. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, iż jakość obrazu jest aż tak dobra i wybór kanałów jest aż tak ogromny. Gdyby nie umowa to prawdopodobnie sam zakupiłbym tuner naziemny w sklepie.

jarossek6

Posty: 8

 
Moim zdaniem tuner naziemny to najlepsze rozwiązanie jeśli pragniesz oglądać tylko podstawowe programy. Ja osobiście nie posiadam wykupionego żadnego pakietu i korzystam jedynie z tunera i jestem niezmiernie zadowolony z niego.

mniszekk

Posty: 8

 
Moim zdaniem sklepy stacjonarne są doskonalsze do zakupu tunera naziemnego albowiem możesz więcej dowiedzieć się o sprzęcie i przede wszystkim zobaczyć jak jest wykonany.

syrena88

Posty: 7

 
Moim zdaniem sklepy stacjonarne są lepsze do zakupu tunera naziemnego ponieważ możesz więcej dowiedzieć się o sprzęcie i przede wszystkim zobaczyć jak jest wykonany.

giena1977a

Posty: 13

 
W mojej opinii najlepiej jest zamontować antenę na uchwycie dostępnym w sklepie: http://www.cybertronik.pl/Uchwyty-antenowe-TV-obudowy-RT-c2965.

grumber

Posty: 11

 
Jeśli nie znasz się na tunerach naziemnych to powinieneś wybrać sklep w jakim pracownicy będą w stanie doradzić Ci jaki tuner tak rzeczywiście najlepiej wybrać w Twojej sytuacji.

RAK-Buuu

Posty: 25

 
Moim zdaniem jeżeli masz pieniądze i możesz sobie pozwolić na zakup rejestratora to powinieneś to zrobić ponieważ jest to naprawdę bardzo przydatne urządzenie, które może przydać się w najmniej spodziewanym momencie.

Gosienka54

Posty: 10