wirtualny adres w Warszawie, warto ?

wirtualny adres w Warszawie, warto ?

Witam serdecznie. Jaki wirtualny adres w Warszawie polecacie. Muszę zarejestrować firmę, ale nie pod domowym adresem. Szukam czegoś prestiżowego. Czekami i z góry dziękuję.

mniszek56

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o biuro wirtualne to nie ulega wątpliwości, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują rzeczywiście renomowane firmy, zatem uważam, że każda z nich jest idealnym rozwiązaniem.

Julian

Posty: 4

 
Dla mnie pomocne okazało się biuro wirtualne City Office Twarda 18. Mają też sale konferencyjne do organizowania spotkań. Naprawdę polecam, bo niedrogo.

Wariat

Posty: 3

 
Spokojnie można korzystać, ponieważ różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z wielu innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to bardzo.

jirajamgo

Posty: 23

 
Spokojnie można korzystać, ponieważ różnice w cenach za tradycyjnie wynajmowane biuro jest kolosalna. W wirtualnym korzystasz poza tym z wielu innych usług, jak księgowość czy też możesz wynajmować salę konferencyjną. Opłaca się i to niesłychanie.

tigra32

Posty: 6

 
Polecam przejrzeć oferty każdego wirtualnego biura w Warszawie w Śródmieściu i porównać ich pakiety. Różnią się, albowiem sama kiedyś korzystałam i szukałam dość wszechstronnej oferty przede wszystkim a ramach tych wszystkich usług outsourcingowych, jak księgowość, poczta i te sprawy. Cenniki też należałoby porównać, albowiem są różnice i to olbrzymie.

VHSSS

Posty: 23

 
W moim wypadku wszystko jak należy. Korzystam z wirtualnego adresu w Warszawie i nigdy nie miałem problemów z żadnym detalem. Co do obsługi poczty, a dokładnie e-dokumentów jestem bardzo zadowolony :) Niedługo będę musiał skorzystać z wynajęcia sali konferencyjnej i powiedzieli, że pomogą w zorganizowaniu tego szkolenia.

gruszk34

Posty: 10

 
Też myślałam o takim rozwiązaniu, bo jednak dla wizerunku firmy takie wirtualne biuro w Warszawie Śródmieściu to już ogromne coś. Znajoma w ten sposób rozpoczęła działalność i jak widzę nieźle sobie w ten sposób radzi. Chyba poważnie podejdę do tego tematu.

E-GOista

Posty: 10

 
Masz rację, albowiem sama dość długo rozważałam to rozwiązanie i wreszcie poszłam po rozum do głowy. Dobrze zrobiłam, albowiem dzięki współpracy z wirtualnym biurem w Warszawie nie muszę martwić się o wysokie koszty za powierzchnię biurową, natomiast poza tym też księgowość :D

Pacothelllucia

Posty: 11