Bielizna termiczna

Bielizna termiczna

Witam serdecznie. Gdzie w sieci mogę kupić odzież termoaktywną, która będzie sprawiała, że nie będę czuł potu na swojej skórze, a jedynie na powierzchni odzieży?

jarossek6

Posty: 8

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby znaczną uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Wobec tego przed kupnem oferuje im przymierzenie i przetestowanie.

namok

Posty: 8

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby dużą uwagę zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Dlatego przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

DiD3K

Posty: 15

 
Warunkiem jest to, aby bielizna termiczna dobrze przylegała do ciała. Ćwiczyłem kiedyś w za dużych majtkach, przez co poobcierałem sobie okolice krocza. Ból był niesamowity, a w dodatku musiałem zrobić sobie prawie tygodniową przerwę od treningów.

Lupusx

Posty: 6

 
Jeśli na powierzchni skóry pojawia się pot, to organizm bardzo prędko się wychładza. To właśnie temu między innymi przeciwdziała bielizna termiczna.

tomeix

Posty: 4

 
Możesz mieć takie wrażenie, że bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednak materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

mniszek45

Posty: 11

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, albowiem one mogą obcierać skórę. Zatem zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

Klakier

Posty: 26

 
Gigantyczny wybór odzieży termoaktywnej mają tutaj http://www.centrumsportu.eu. Sprzedają tam nie tylko odzież do zastosowań sportowych, niemniej jednak również do użytku codziennego. W ich asortymencie znajdują się bluzy, spodnie, koszulki czy skarpetki renomowanych firm.

Pamooko

Posty: 16

 
Może nie jestem zawodowym sportowcem, niemniej jednak niezmiernie wielokrotnie biorę udział w różnego rodzaju biegach i uważam, iż odzież termoaktywna ma znaczny wpływ na mój organizm i wpływa na osiągane przeze mnie rezultaty.

Wariat

Posty: 20

 
Warunkiem jest to, aby bielizna termiczna dobrze przylegała do ciała. Ćwiczyłem kiedyś w za wielkich majtkach, poprzez co poobcierałem sobie okolice krocza. Ból był niesamowity, a w dodatku musiałem zrobić sobie prawie tygodniową przerwę od treningów.

ireczuś34

Posty: 12