Dotacje unijne, znacie ?

Dotacje unijne, znacie ?

Witam. Mam pytanie odnośnie dotacji unijnych w dolnośląskim. Czy macie rozeznanie w programach, a może w firmach, które zajmują się pozyskiwaniem środków?

alus

Posty: 2

 
Płacisz na początku współpracy, lecz to zwyczajne, że nic nie ma za darmo. Później bez wątpienia procentowo od sukcesu :) W przypadku dotacji unijnych dla gospodarstw rolnych z tego co wiem nie ma oszustów.

TomekK

Posty: 19

 
Możesz spróbować sama, jeśli ogarniasz temat programów. Ja chyba zdecyduję się pomoc jakiejś firmy, dlatego tu jestem i czegoś szukam. Już kilku moich znajomych spróbowało sięgnąć po dotacje unijne w zielonej górze właśnie z profesjonalnym wsparciem i się udało.

wom_ww

Posty: 9

 
Można przejść sobie szkolenia w ramach dotacji unijnych w zielonej górze i próbować samemu. Na takich warsztatach można się mnóstwo dowiedzieć, nauczyć pisać wniosek. Ogólnie wiedza przydaje się też potem w prowadzeniu firmy.

Facio

Posty: 22

 
Tu macie świetną pomoc – dotacje unijne z profesjonalnym doradztwem http://eskel.pl. Ogólnie to kompleksowa firma działająca w obszarach przeróżnych programów. Są na bieżąco ze wszystkimi funduszami unijnymi. Pomogli mi w uzyskaniu dobrych pieniędzy tak więc szczerze polecam, bo opłaca się do nich zwrócić.

Invar4

Posty: 25

 
To może tylko do kogoś po biznesplan się zwrócić? :) Wydaje mi się, że nie tak prosto pozyskać dotacje unijne na budowę, bo każdy chce w ten sposób zdobyć fundusze. Wiem, że kryteria są dość zaostrzone.

Jarko445

Posty: 2