Najlepsze bajki i kreskówki!

Najlepsze bajki i kreskówki!

Możecie polecić mi stronę internetową, na której puszczane są kreskówki, bardzo zależy mi na waszej pomocy, ponieważ sama nie potrafię odnaleźć takowej strony, pozdrawiam.

Robuś

Posty: 21

 
Mam dzieci, które niezmiernie lubą oglądać kreskówki, jest to ich ulubione zajęcie, zawsze wieczorem oglądają baję z internetu, gdyż na wybranej stronie można oglądać animowane filmy, zawsze kiedy jedynie się chce i jakie się chce. Dzięki temu mogę kontrolować co moje dzieci oglądają i jak długo to robią.

Polecam.

Trener

Posty: 25

 
Hej,

Mam do was prośbę, chodzi o to, że nie mogę odszukać strony internetowej z bajkami dla dzieci, może wy znacie takowa i polecicie mi ją? Będę wam za to ogromnie wdzięczna, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi, pozdrawiam i dziękuję.

RuFiK

Posty: 19

 
Możecie powiedzieć mi gdzie znajdę bajki dla dzieci, które można oglądać kiedy się tylko chce i jakie tylko się pragnie? Nie umiem znaleźć strony internetowej z animacjami, dlatego będę bardzo wdzięczna jeśli polecicie mi takową. Zależy mi na tym bardzo, proszę o szybkie i szczere informacje, z góry dziękuję oraz serdecznie pozdrawiam.

polmar

Posty: 25

 
Poszukuję porządnej strony internetowej z bajkami, kreskówkami i różnymi filmami animacyjnymi, będę wam niesłychanie wdzięczny jeżeli zechcecie polecić mi takową. Moje dziecko niesłychanie lubi oglądać bajki, wobec tego zależy mi na odszukaniu porządnej strony z takowym programem.

Proszę o szybkie informacje, czekam z niecierpliwością.

Uroczy Boys

Posty: 17

 
Witam serdecznie, bardzo lubię jak moje dzieci są zadowolone i szczęśliwe, dlatego od czasu do czasu włączam im bajki animowane, które znajduje na stronie internetowej, dzięki temu mogę je puszczać kiedy tylko zechcę i jakie tylko zechcę. Bardzo dobra opcja, polecam.

jirajamgo

Posty: 23